خدمات مشاوره حقوقی آنلاین در داداپ

 مشاوره حقوقی آنلاین (صوتی و نوشتاری)

بهترین و سریع ترین راه برای کسب نظر از وکلای متخصص اخذ مشاوره حقوقی به صورت آنلاین است. مشاوره حقوقی آنلاین در پلتفرم داداپ به دو صورت صوتی و نوشتاری انجام می شود. 

مشاوره حقوقی آنلاین به صورت صوتی

در مشاوره حقوقی آنلاین به صورت صوتی برای سرعت و سهولت در پرسش، سوالات از وکلای داداَپ بجای تایپ از روش ضبط صدا و ارسال آن برای وکلا استفاده شده است ولی وکلای عزیز در پاسخ به سوالات شما کاربران گرامی به صورت مکتوب و مستند اقدام خواهند کرد تا قابلیت کپی و نسخه برداری از آن برای شما وجود داشته باشد. 
 
ما در اپلیکیشن داداپ با طراحی گزینه مشاوره صوتی راه را بر شما آسان نموده ایم تا با کمترین قیمت ممکن گره از مشکلات خود باز کنید و این امکان را فراهم آورده ایم که در هر ساعت از شبانه روز نسبت به مشاوره صوتی با وکلای متخصص در کمترین زمان ممکن در کنار شما باشیم و شما مشاوره ها و راهکار های مربوطه را دریافت نمایید.
 
شما کاربران گرامی می توانید با نصب نرم افزار داداَپ و یا از طریق سایت داداپ به نشانی daadapp.ir اقدام به طرح سوالات خود نمایید و در سریع ترین زمان ممکن پاسخ آن را دریافت کنید.
 
مشاوره حقوقی آنلاین به صورت نوشتاری
همانطور که میدانیم از دیرباز مشاوره سنتی وکیل و موکل اغلب به صورت حضوری در محل کار وکیل انجام می پذیرفت و به دلیل عدم دانش فنی مراجعه کننده همواره با حاشیه و اظهار مطالب غیر مفید و غیر مرتبط با موضوع دعوی موجب هدر رفتن وقت طرفین و تحمیل هزینه مازاد برای مراجعه کننده می شد.
 
علاوه بر آن ارائه دقیق ترین و به روز ترین راهکار حقوقی و قضایی موضوع پرونده در مشاوره حضوری سنتی به دلیل لزوم پاسخ آنی و بداهه به سوالات گوناگون موکل امری بسیار دشوار و پیچیده و در مسائل غیر مبتلابه حقوقی حتی توسط حاذق ترین وکلا و متخصصین در این حوزه آسان نخواهد بود. به همین منظور ما در اپلیکیشن داداپ با طراحی گزینه مشاوره نوشتاری اقدام به ایجاد بستری برای ارائه خدمات حقوقی آنلاین به صورت متنی با نازل ترین قیمت ها کرده ایم که نیاز بخش عمده ای از مردم را که توانایی پرداخت حق المشاوره های حقوقی وکلا را ندارد بر طرف کند.
 
مزایای مشاوره حقوقی آنلاین به صورت متنی
یکی از مزایای ارائه مشاوره حقوقی به صورت متنی این است که منجر به افزایش تمرکز و فراغ بال وکیل در ارائه پاسخ دقیق با دسترسی به منابع حقوقی مربوط و همچنین سرعت و دقت ارائه مطالب و مشاوره و از همه مهمتر سهولت دسترسی به وکیل توسط مراجعان در کلیه ساعات شبانه روز نموده است که در کنار سایر روش های تعبیه شده در داداپ پاسخگوی نیاز حقوقی امروز جامعه می باشد.
 
مشاوره متنی و ارائه خدمات اعم از انواع دادخواست های حقوقی، تنظیم شکواییه، تنظیم اظهارنامه، لایحه دفاعیه و انواع و اقسام خدمات حقوقی نوشتاری دیگر تنها گوشه ای از کار کرد مشاوره آنلاین حقوقی داداپ می باشد.