نقاشی همراه با تاب بازی در مهدکودک و خانه

يکي از علايق کودکان بازي با رنگ ها و ترسيم آن چيزيست که در ذهن دارند اما چقدر خوب است گاهي همان نقاشي را نيز براي کودکان جذاب تر کنيم! در اين پست يک راه ساده براي جذاب کردن نقاشي و بازي با رنگ ها براي کودکان به شما آموزش داده مي شود:
براي اين کار به چند رنگ، قلمو، ظرفي براي رنگ ها، يک مقواي بزرگ و يک تاب که کودک بتواند از آن آويزان شودنياز داريد. در مهدکودک مي توانيد اين کار را در فضاي بازي حياط انجام دهيد و مي توانيد به نوعي مسابقه اي را بين دو کودک ترتيب دهيد تا هيجان آن دو چندان شود. در منازل و آپارتمان ها نيز مي توانيد فضاي زير تاب را با پوشش نايلوني يا کاغذ به خوبي بپوشانيد سپس کاغذ يا مقوايي که قرار است کودک بر روي آن طرح بزند را در مسير زير تاب قرار دهيد.
توجه داشته باشيد که بايد فاصله کفي تاب با مقوا به اندازه اي باشد که کودک بتواند به راحتي به رنگ ها و سطحي که مي خواهد آن را رنگ کند دسترسي داشته باشد. کفپوش مهدکودک
در اين بازي به هيچ وجه کودکان را تنها نگذاشته و به حال خود رها نکنيد. همچنين نياز است که کودک به سني رسيده باشد که بتواند تعادل خود را بر روي تاب به صورتي که در تصاوير مي بينيد حفظ کند.
تاب ها بايد ساده و بدونه محافظ پشت باشند. در آپارتمان ها مي توانيد از تاب هاي بارفيکسي ساده استفاده کنيد. همچنين مي توانيد جهت محافظت بيشتر ايتدا يک تشک بادي را در مسير رفت و آمد تاب قرار دهيد و مقوا و رنگ ها را بر روي آن بچينيد.
منبع: مهدياب 

خدمات و محصولات تولیدی

 
 
 

 

خدمات شیشه و آینه