مهد کودک الکترونیک

امروزه با پيشرفت علم و تکنولوژي نقش آموزش در زندگي پررنگ تر شده و نياز به آموزش براي تمامي سنين خصوصا کودکان به شدت احساس مي شود چرا که اين روند بيش از همه در مدارس و دانشگاهها رو به رشد مي باشد و آگاهي والدين از اين نوع آموزش بيشترين تاثير را بر زندگي فرزندان مي گذارد. در اين مطلب قصد داريم به بررسي انواع مهدهاي کودکها و خدماتي که ارائه مي دهند بپردازيم.
کفپوش مهدکودک
دو ابتدا 2 نوع مهد کودک را با هم مقايسه کنيم:
1. مهدکودکي که مجهز به آموزش الکترونيکي مي باشد و به بياني مجهز به فناوري است.
2. مهدکودکي که فاقد آموزش الکترونيکي است.
مدل شماره 1 خدمات خود را از طريق اينترنت به والدين منتقل مي کند که به طور عمده شامل معرفي مهد کودک و امکانات و خدمات و معرفي مربيان مي باشد و اطلاع از برنامه هاي فوق العاده مهد کودک از طريق اينترنت صورت مي گيرد هم چنين انتقال مطالب آموزشي از اين طريق ميسر است و حتي ثبت نام در مهد کودک را مي توان اينترنتي انجام داد و اما در بخش دسترسي خصوصي آن، اختصاص يک فايل به هر کودک وجود دارد که کارهاي روزمره او در اين فايل وارد مي شود و وقتي که والدين به اين فايل دسترسي داشته باشند در هر ساعت از شبانه روز امکان سر زدن و چک کردن اين فايل براي آن ها وجود دارد.

چه امکاناتي ارايه مي شود؟
در اين فايل شخصي، کدي توسط مهد کودک براي هر فرد در نظر گرفته مي شود گزارشي از تصاوير، نقاشي هايي که کودک کشيده و شعرهايي که کودک ياد گرفته و هم چنين عکس ها و مراسم فوق برنامه و ... در آن قرار داده مي شود.
قرار دادن آرشيو کاملي از آموزش ها که شامل: شعرها و قصه ها و ... به صورت صوتي و تصويري که قابليت دانلود نيز باشد براي والدين در نظر گرفته مي شود.
قرار دادن فايل آموزش و سرگرمي و بازي هاي مبتدي در سايت که براي کودک سرگرم کننده باشد و روزهاي بيماري و يا ايام تعطيل از اين آموزش ها بهره ببرد.
ايجاد پرونده براي هرکودک که شامل اطلاعات شخصي کودک و والدين مي باشد و همچنين شماره تلفن هاي ضروري براي دسترسي به آن ها در اين پرونده وجود دارد.
امکان برقراري ارتباط دوطرفه براي والدين با مربيان براي بهبود خدمات رساني.
منبع: تبيان 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی