در مورد کفپوش

پوشش سطح فضاها در طبقه همكف پس از اجراي بلوكاژ و در طبقات بعدي پس از مراحل آماده سازي كف از مصالحي مثل موزائيك،انواع سنگ، كاشي سنگ، كاشي سراميك، پاركت چوبي، مكالئوم، موكت و …. انجام مي شود كه موزائيك فرش حالتي عمومي براي بيشتر موارد ذكر شده است.

زيرسازي بيشتر مربوط به ساز? بنا مي شود و هدف از آن ايجاد استحکام لازم براي روسازي يا ايجاد يک بستر محکم براي فرش کف و حفظ روسازي از نفوذ رطوبت مي باشد. اما بخش روسازي که در زير تفکيک شده و توضيح داده شده است، بايد خصوصياتي داشته باشد که عبارت است از:
استحکام و پايداري، مقاومت در برابر نفوذ رطوبت، دوام، مقاومت در برابر عبور صوت و حرارت، مقاومت در برابر مواد شيميايي و آتش سوزي، زيبايي، نظافت آسان و حرکت بي صدا روي آن.

کف پوش موزاييک، نوعي بتون است که سطح آن ساييده شده و داراي ظاهري خال دار و درهم است که گاهي به صورت ساده ساخته مي شود. موزاييک ارزان، با دوام و متداول ترين نوع کف پوش در ايران است. گاهي موزاييک را به شکل درجا و يکپارچه مي سازند.در اين صورت در سطوح بزرگ با نوارهاي شيشه اي، سنگي، پلاستيکي و فلزي درزبندي مي شود. از موارد استفاده موزاييک مي توان به محوطه سازي و کف سازي پوشش هايي چون لمينيت، موکت هاي وينيلي اشاره کرد. کفپوش مهدکودک
اين نوع کف پوش به دليل ظاهر نچندان شکيل کاربرد زيادي در فضاي داخلي ندارند مگر در مواقعي که زيبايي کف اهميت خاصي ندارد مثل کف انبار ها و…

كف سالن ها، اتاق ها، حياط، پياده روها و …. با موزائيك فرش مي شود. موزائيك در اندازه هاي مختلف در فرش كردن كف مصرف مي شود. در مواردي براي اين كار اصطلاحاً (باريكه) ?/? نيمه، نيمه موزائيك، سه قدي ?/? موزائيك، كمتر از بعد كامل موزائيك همچنين قسمتي از موزائيك با داشتن سر و ته نياز است تا كناره ديواره ها را بتوان با ابعاد ذكر شده كاملاً پوشاند.
موزائيك از تركيب سيمان و ماسه ساخته مي شود. روي موزائيك —- داده مي شود. بهتر است از استعمال انواع خاص آن كه ايجاد گرد و خاك زياد كف ساختمان مي كند پرهيز شود. موزائيك براي زيرسازي كف پوشش هاي ديگر مانند موكت استفاده مي شود. 

خدمات و محصولات صنعتی

 الکتروپمپ

 

 

 

خدمات و محصولات تولیدی

گروه تولیدی ‹‹ بهکام ››،لیوان کاغذی ، لیوان تبلیغاتی